Hakkımızda

Hikayemiz

Bizi biz yapan hikayemiz.

MDA Yapı Teknikleri, Necati ATEŞ’in kırk yılı aşkın mühendislik birikimi ve Yalçın ATEŞ’in yalıtım sektöründeki on beş yıllık tecrübesi ile Türk inşaat sektörüne çatıcılık alanında mühendislik çözümleri sunmak amacıyla faaliyet göstermektedir.

Kuruluşundan bu yana tarihi eser renovasyonlarından büyük ölçekli projelere kadar geniş bir yelpazede, teknik bilgiyi, tecrübe ve müşteri beklentileri ile harmanlayarak optimum çözümleri oluşturmayı hedefleyen MDA, alışılanın çok dışında bir hizmet anlayışı ile projenizin daimi çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Mimari Tasarım

Projelerinizin dört temel kritere göre estetik, sağlamlık, ekonomiklik ve fonksiyonellik ekseninde tasarımlarını gerçekleştiriyoruz.

Uygulama / Renovasyon

Yeni inşaatların ve renovasyon projelerinin uygulamalarını sizleri şaşırtacak hızda ve kalitede gerçekleştiriyoruz.

Projelendirme

Mimari tasarımı tamamlanmış projelerinizin statik ve uygulama projelerini ve teknik şartnamelerini hazırlıyoruz.

Danışmanlık

Sahibi olduğunuz ya da yükleniminizde bulunan projelerinizin hedefleriniz doğrultusunda projelendirilmesini ve uygulanmasını sağlamak amacıyla danışmanlığını yürütüyoruz. Firmamız danışmanlık alanında GLG Group’un Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.​

Uzman Kadromuz

Bizden aldığınız tüm hizmetlerde, konusunda uzman ve uzun yılların tecrübesine sahip takım arkadaşlarımızla birlikte çalışacak, yapılan her işin olması gereken en iyi standartlarda uygulanıyor olduğunun bilinciyle gönlünüz rahat olacak.

Necati Ateş
 

Genel Müdür
İnşaat Mühendisi

Yalçın Ateş
 

Proje Yöneticisi
İnşaat Mühendisi

Ali Aydın
 

Proje Yöneticisi
İnşaat Mühendisi

Eyüp Önder Temiz
 

Proje Yöneticisi
İnşaat Y. Mühendisi
Scroll to Top