Çatı Kaplamaları

Kiremit Çatı Sistemleri

Kiremit Çatı Sistemleri

Ülkemizde en çok tercih edilen çatı kaplama malzemesi olan kiremit grubunda; eski eser projelerinin vazgeçilmezi olan toprak kiremitleri ya da modern mimarinin ihtiyaçlarına geniş renk ve model skalası ile cevap verebilen beton kiremitlerin uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Kiremit Çatı Sistemleri

Kiremit grubu toprak ve betondan imal edilmiş geniş bir seçenek sunar.

Shingle Sistemleri

Shingle olarak da ifade edilen asfalt kiremit grubu hafifliği ve kırılmama özelliği sayesinde mükemmel bir tercih sunar.

Metal Kenet Sistemleri

Titanyum çinko, alüminyum ve bakır alaşımlardan çatı ve cephe kaplama malzemeleri.

Pencere Sistemleri

Bir çatıda ihtiyaç olabilecek, terasa çıkıştan, duman tahliye pencerelerine kadar her türlü çatı pencere sistemini sunuyoruz.

Metal Kenet Sistemler

Metal Kenet Sistemler

Günümüz çatı mimarisinin her geçen yıl güçlenen trendi olan modern çatı konsepti, karşılığını en yoğun olarak metal çatı sistemlerinde bulmaktadır.

Metal çatı ürünleri başlı başına bir çatı kaplama malzemesi olmalarının yanında artık kiremit çatıların da değişmez parçaları konumuna gelmiştir.

Titanyum alaşımlı çinko, fırın boyalı sac, bakır ve alüminyum gibi malzemeleri saçak, güvercinlik ve dere gibi detaylarda kiremit sistemlerde harmanlayan MDA olarak sizlere fonksiyonelliğinin yanında modern ve şık çatı tasarımları sunuyoruz.

MDA son on yılda 50.000 m²’nin üstünde kenet çatı kaplamasını başarıyla teslim etmiştir.

Titanyum Alaşımlı Çinko

150 yılı aşkın süredir çatı kaplama malzemesi olarak kullanılagelen çinko; 2000’lere geldiğimizde yerini daha dayanıklı, şık ve renk alternatifleri sunan alaşımlı çinkolara bıraktı. Günümüzde çatılarda tüm detaylarda güvenle kullanılan titanyum çinko, MDA uygulamalarıyla yapılarınıza modern ve şık bir dokunuş katıyor.

Alüminyum

En önemli avantajı tam olarak istenilen renk ve ebatlarda uygulanabilme imkanı olan alüminyum imalatları aynı zamanda maliyet avantajı ile diğer metal kaplamalardan ayrılmaktadır.

Bakır

Çatınızda tercihiniz, gelenekselliğin kalite ile buluşması olacak ise kuşkusuz tercihiniz bakırdan yana olacaktır. Çatıda tüm detaylarda kullanabileceğiniz en uzun ömürlü metal olan bakır, deneyimli MDA uygulama ekiplerinin elinde çatılarınıza değer katacaktır.

Shingle Sistemleri

Shingle Sistemleri

Asfalt kiremit “shingle”, ülkemizde geleneksel çatı kaplama malzemesi olarak sert ve kırılgan kaplamalar nedeni ile karşılaştığınız sorunların hiçbirini yaşatmaz. Hafifliği ile binanızın taşıdığı yük azalır, deprem güvenliğini artırır. Ayrıca, kırılmama özelliği ile bina ömrü boyunca çatınızı ve evinizi korur.

Scroll to Top